HAKKIMIZDA

Dijitalde gülen yüzlerden biri olan DOCMEDYA ’la tanışmaya hazır mısınız? Ajansımız, teknolojiyi yakından takip ederek, güncel yazılım dillerini kullanıp ve bunu tasarım araçlarıyla birleştirerek ortaya sizi memnun edecek projeler çıkartmaktadır.

Her daim sürekliliği bulunan bu alanda ihtiyaçlarınızı doğru şekilde yansıtmak çok önemlidir. Sizi ya da markanızın kimliğini yansıtacak olan bu tasarımları bir mücevher gibi işleyerek sizlere sunuyoruz. Yaptığımız işlerde markanızın istediğiniz hedef kitleye ulaşmasını da vaat ediyoruz.

Biliyoruz ki gelecek gerçekten iyi fikirlerin ellerinde! Bu yüzden üretiyor tasarlıyor ve harikalar ortaya çıkarıyoruz ve çıkarmaya devam edeceğiz!

Özellikle dijitalleşen toplumda, internet üzerinden yapılmaya başlanan reklamcılık işleri tanınma açısından etkin alanlar haline gelmiştir. Geleneksel medyadan Dijital medyaya geçerken Kendinizi asla yalnız hissetmeyin diye sizin için buradayız!

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

 • Markanızın reklamını en iyi şekilde yapıp güncel kalmanızı sağlayarak sektördeki temellerinizi güçlendiriyoruz.

 • İhtiyacınız olan projeyi hayata geçirmek için önce tasarımı sizden dinliyoruz.

 • Sonra sizlerle projenin süresini, hedeflerini ve nasıl bir yol izleneceğimizi konuşarak iş birliği içine girmiş bulunuyoruz.

 • İşi hayata geçirmeden önce ekibimizle projenin boşluklarını doldurup bir yol haritası çiziyoruz.

Hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra yola çıkmaya hazırız!

Profesyonel ekibimiz sizin belirttiğiniz tasarımı hayal gücü ve tecrübeleriyle birleştirip aynı tasarımı farklı bir perspektif ile size sunarak kaliteli bir hizmet vermektedir. Bu tasarımı yaparken sizinle olan iletişimimizi aktif bir şekilde sürdürüyoruz.

Böylece iş birliği içinde ilerlemeye devam edip olası vakit kayıplarının da önüne geçiyoruz. Sihirli dokunuşu da yaptıktan sonra markanızı sahneye çıkmaya hazır olarak sizin beğeninize sunuyoruz. Bu yöntemi ve çalışma prensibini çok seven mutlu müşterilerimizden aldığımız güvenle sizin de çok seveceğinize inanıyoruz!

Reklamda Nirvana! 

Reklamın dijital dünyanın olmazsa olmaz unsuru olduğunu bilenlerin kazandığına defalarca şahit olduk. Biz DOCMEDYA olarak herkesin kazanmasını ve herkesin kendi Nirvana’sını bulmasını istiyoruz.

Varlığımız ve tüm çalışmalarımız bu minvalde şekilleniyor! İdare edenin değil en iyisinin peşinde olmak dinamizm ve kalıcı etkinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Böylece tam da istediğimiz gibi ‘etki’ bırakıyoruz.

Daha fazla fikir vermesi ve daha yakından bizi tanımanız için bir liste yaparsak;

DOC Dijital Medya olarak reklam sektörüne her anlamda hitap eden farklı hizmetler sunmaktayız.

 • Markanızın tasarımlarını yapıp reklam alanında genişlemenizi sağlarken Tedout açık hava reklam olarak da bu markayı herkesin görebileceği şekilde sokaklara taşımanıza yardımcı oluyoruz.

 • İşletme sahibiyseniz Yazılımsan olarak sizi e-ticaret sitesi sahibi yapıyoruz.

 • Dijitaldeki en güvenilir adresiniz olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz.

 • Dijitalleşen bu dünyada yeni trendleri sizin için inceliyor, gelişmeleri yakından takip edip, tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz.

 • Markanızın kültürünü ve temas ettiği kültürel yapıyı sentezleyerek sizin için en iyi reklam fikrini ortaya çıkartıyoruz.

 • Bu sayede yaratıcılığımızı işlere en doğru şekilde entegre edip özveriyle çalışıyoruz.

 • Sektörde rakibiniz olduğunu unutmuyoruz. Profesyonel hamleler yaparak rakibinizden bir adım önde olmanız için hedefinize en hızlı ve etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

 • Marka tasarım konusundaki kreatif çizgimizi yazılım ile birleştirerek tüm projelerimizde aynı titizliği yakalıyoruz.

Çünkü bizim için önemli şey sadece işi yapmak değil en iyi işi yapıp müşteri memnuniyetini sağlamak!  DOCMEDYA olarak tüm müşterilerimizle teslim odaklı değil uzun vadeli iş odaklı çalışmayı amaçlamaktayız. Bu noktada en büyük referansımız müşterilerimiz!

Fikirlerin rahatça değerlendirildiği ortamlarda harika işlerin çıkabildiğini biliyoruz. Bu yüzden DOCMEDYA Ajansı özgürlükçü düşünceden ilham alarak çalışıyor!

Sizlerden de bu noktada isteğimiz, markanız için en iyisini hayal etmeniz ve bizlere aktarmanız. Fikirlerinizi özgür bırakın ki hayallerinizi gerçekleştirelim.